Русский  Українська 
Кошик порожній
 
Каталог
Радимо

ОПЛАТА

У нашому магазині на сьогоднішній день можливі наступні варіанти оплати:

  • Зарахування коштів на карту Приватбанку через термінал самообслуговування, касу банку або платіжну систему Приват24. Реквізити для здійснення платежу відправляються покупцеві в листі на е-mail після оформлення замовлення. Рекомендуємо дочекатися підтвердження про наявність товарів від менеджера магазину, і вже після цього оплачувати своє замовлення. Звертаємо Вашу увагу, що чим швидше відбувається оплата замовлення, тим швидше воно буде відправлене та отримано.
  • Накладений платіж (Нова Пошта) надає Вам можливість оплатити своє замовлення безпосередньо в момент його отримання на складі представництва. При даному способі оплати крім вартості самого замовлення та послуги компанії "Нова Пошта" з доставки замовлення, додатково оплачується послуга грошового переказу (2% від суми переказу + 20 грн.).
  • Накладений платіж (Укрпошта) надає Вам можливість оплатити своє замовлення безпосередньо в момент його отримання у відділенні Укрпошти. У загальну суму входитимуть: вартість замовлення + вартість доставки (залежить від ваги та габаритів посилки) + вартість послуги грошового переказу (4,8% від вартості замовлення).

Звертаємо Вашу увагу, що замовлення, що містять товари, які продаються на метраж (стрічки, тасьма, мережива, тканини, канва), оплачуються попередньо і відправляються тільки після факту отримання оплати на картковий рахунок. Перераховані вище товари належної якості не підлягають обміну та поверненню. Тому оплата післяплатою на дану групу товарів не поширюється.

Якщо Ви не знайшли оптимальний варіант оплати замовлення, будь ласка, зв'яжіться з нами по телефону +38 (050) 367 3333 / +38 (097) 651 7747 і ми постараємося знайти найбільш підходящі варіанти.