Русский  Українська 
Кошик порожній
 
Каталог
Радимо

Обмін і повернення

Щоб уникнути неприємних ситуацій з обміном і поверненням товару, ми перевіряємо весь товар на відповідність якості. У свою чергу, просимо Вас бути уважними при виборі товару і переконатися в тому, що розмір, комплектація, колір та інші можливі характеристики товару, зазначені в його описі, Вас задовольняють.

Якщо при отриманні замовленого товару, Ви побачили, що він не відповідає Вашим очікуванням, Ви маєте право відмовитися від доставленого замовлення. Однак звертаємо Вашу увагу, що згідно з Постановою КМУ від 19.03.94г. №172, в перелік якісних товарів, що не підлягають обміну та поверненню, входять друковані видання, тканини.

Згідно Закону України "Про захист прав споживача":
"Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був куплений, якщо товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості протягом 14 календарних днів, не враховуючи дня купівлі. 
Обмін товару належної якості здійснюється, якщо він не використовувався і якщо збережено товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий покупцеві разом із проданим товаром."

Повернення товарів належної якості проводиться за рахунок покупця.