Русский  Українська 
Кошик порожній
 
Каталог
Радимо

Доставка

Обробка і відправка замовлень здійснюється в найкоротші терміни, процес займає не більше 2-х робочих днів з моменту отримання оплати.

* Замовлення на суму понад 650 грн. (кінцева сума до сплати із врахуванням персональної знижки) відправляються БЕЗКОШТОВНО. Безкоштовна доставка можлива тільки за умов відправки Вашого замовлення Укрпоштою!


В нашому магазині пропонуються наступні способи доставки:

  • Доставка компанією Нова Пошта. Вартість доставки сплачується замовником самостійно при отриманні.
    Якщо способом оплати був обраний накладений платіж (післяплата), оплата замовлення (+ послуга доставки та послуга післяплати) буде здійснюватися безпосередньо при отриманні на складі представництва. Послуга післяплати доступна лише чинним клієнтам, і не доступна при першому замовленні. При отриманні замовлення одержувач зобов'язаний мати при собі посвідчення особи і номер накладної (або карту клієнта НП)!
  • Пересилання замовлень Укрпоштою. Вартість доставки сплачується замовником самостійно при отриманні. При замовленні на суму більше 650 грн. доставка до Вашого поштового відділення - безкоштовно!
    Якщо способом оплати був обраний накладений платіж (післяплата), оплата замовлення буде здійснюватися безпосередньо при отриманні на поштовому відділенні. У загальній сумі врахована входитимуть: вартість замовлення + вартість пересилки + вартість послуги грошового переказу. Якщо сума замовлення перевищить 650 грн., вартість пересилки в даному випадку не стягуватиметься (оплачуються тільки вартість замовлення + вартість послуги грошового переказу). Цей спосіб оплати доступний лише чинним клієнтам, і не доступний при першому замовленні.
    Термін доставки складає 2-7 робочих днів (залежить від віддаленості населеного пункту і оперативності роботи поштових відділень). Відстежити відправлену посилку можна на сайті компанії Укрпошта.
  • Самовивіз у Києві (ст. м. Академмістечко). Можливість забрати своє замовлення за попередньою домовленістю.

!!! Звертаємо Вашу увагу, що замовлення, які містять товари, що продаються на метраж (стрічки, тасьма, мережива, тканини, канва), оплачуються попередньо і доставляються за адресою тільки після отримання повної оплати.