Русский  Українська 
Кошик порожній
 
Каталог
Радимо

Доставка

Обробка і відправка замовлень здійснюється в найкоротші терміни, процес займає не більше 2-х робочих днів з моменту отримання оплати.

В нашому магазині пропонуються наступні способи доставки:

  • Доставка транспортними компаніями Нова Пошта, Інтайм на склади представництв. Вартість доставки оплачується замовником самостійно при отриманні. Будь ласка, при оформленні замовлення обов'язково вказуйте адресу представництва (номер складу) в Вашому місті, звідки Ви хотіли б забрати Ваше замовлення. В іншому випадку замовлення за замовчуванням буде відправлене на адресу головного представництва в Вашому місті. При замовленні на суму більше 650 грн. доставка до складу транспортної компанії - безкоштовно! Якщо способом оплати був обраний накладений платіж (післяплата), оплата замовлення (+ послуга доставки та послуга післяплати) буде здійснюватися безпосередньо при отриманні на складі представництва. Послуга післяплати доступна лише чинним клієнтам, і не доступна при першому замовленні. При отриманні замовлення одержувач зобов'язаний мати при собі паспорт і номер накладної!
  • Пересилання замовлень Укрпоштою. Якщо Ви оплатили замовлення з урахуванням пересилання, він буде упакований і відправлений цінною посилкою. Коли посилка виявиться на Вашому поштовому відділенні, Ви отримаєте відповідне повідомлення (відповідальність Укрпошти). При отриманні замовлення в цьому випадку ніякої додаткової оплати не буде потрібно. При замовленні на суму більше 650 грн. доставка до Вашого поштового відділення - безкоштовно! Якщо способом оплати був обраний накладений платіж (післяплата), оплата замовлення буде здійснюватися безпосередньо при отриманні на поштовому відділенні. У загальній сумі врахована входитимуть: вартість замовлення + вартість пересилки + вартість послуги грошового переказу. Якщо сума замовлення перевищить 650 грн., вартість пересилки в даному випадку не стягуватиметься (оплачуються тільки вартість замовлення + вартість послуги грошового переказу). Цей спосіб оплати доступний лише чинним клієнтам, і не доступний при першому замовленні. Термін доставки складає 2-7 робочих днів (залежить від віддаленості населеного пункту і оперативності роботи поштових відділень). Відстежити відправлену посилку можна на сайті компанії Укрпошта.
  • Кур'єрська доставка по Україні здійснюється компаніями Нова Пошта або Укрпошта до дверей замовника і можлива тільки після повної передоплати. При оформленні цього виду доставки прохання вказувати адресу, за якою кур'єр зможе знайти Вас протягом дня. Вартість кур'єрської доставки в середньому буде складати 45-70 грн., Але ця сума приблизна, оскільки остаточна вартість буде залежати від габаритів і ваги посилки з Вашим замовленням. При замовленні на суму від 650 грн. і доставці кур'єром, ви доплачуєте:
    • 15 грн. (Укрпошта)
    • 35 грн. (Нова Пошта)
  • Самовивіз із Києва. Можливість забрати своє замовлення за попередньою домовленістю.

!!! Звертаємо Вашу увагу, що замовлення, які містять товари, що продаються на метраж (стрічки, тасьма, мережива, тканини, канва), оплачуються попередньо і доставляються за адресою тільки після факту отримання оплати на картковий рахунок.